Yurt içi ve yurt dışı piyasalarda rekabetini güçlendirmek ve dünya standartlarındaki ürün yelpazesini genişletmek amacıyla 2016 yılında Avrupa’nın En Büyük Entegre Kilit Üretim Tesisi’ni hayata geçiren Kale Kilit’in Çerkezköy Kapaklı Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan fabrikası en yeni ve modern teknolojilerle üretim yapıyor.

Yaklaşık 120.000 m2 kapalı alana sahip fabrikanın modern altyapısı ve üretim parkurlarında kullanılan en son teknolojiler sayesinde üretim kapasitesini iki kat artıran Kale Kilit, günde 15​0 bin adet kilit ve 80 bin adet silindir üretimi gerçekleştiriyor.

Bilgisayar denetimli ve otomasyona dayalı üretim hatlarıyla, güvenlik ve kaliteden ödün vermeden tüketicinin her ihtiyacına cevap vermeyi ilke edinen Kale Kilit; yeni fabrikası ile sadece Türkiye’de değil uluslararası arenada da üretim kapasitesi ve kalitesiyle ön plana çıkıyor.

Kale Kilit, sac dilme ve boy kesme, preshane, elektrostatik toz boya, pirinç, nikel, krom, çinko ve bakır kaplama, talaşlı imalat, zamak enjeksiyon, otomat, özel amaçlı pirinç işleyen tezgahları ve montaj hatlarından oluşan entegre tesisinde, ihtiyaç duyduğu her türlü kesme, enjeksiyon kalıp üretim ve revizyon çalışmalarını kendi bünyesinde gerçekleştiriyor.

Üretim ve Kalite

Kalite Politikası

  • Kale Endüstri Holding yönetici ve çalışanlarının ortak hedefi; “Kalite bir sonuç değil sürekli bir arayıştır” bakış açısıyla şekillenir.
  • Kale politikasının temel ilkesi, doğal kaynakları etkin ve verimli kullanarak, gelecek nesillere temiz bir dünya bırakmak ve sürdürülebilir kalkınmadır.
  • Tüm yönetici ve çalışanlar; ev ve kabin kilidinden, otel kartlı kilidine, çelik kasadan çelik kapı ve yangın kapısına, pencere sistemlerinden elektronik güvenlik sistemlerine kadar faaliyet gösterilen tüm sektörlerde sürekli gelişme sağlamayı, kalitenin en önemli koşulu olarak kabul eder.
  • Düzenli olarak; etkin yönetim, iletişim ve eğitim donanımı ile bilinçlendirilen çalışanlar ve yöneticiler, şirket içi ve dışı gerçekleştirdikleri her türlü faaliyette; müşteri memnuniyetini ve bu memnuniyeti sürekli kılmayı hedefler.
  • Sektörünün bölgesel, ulusal ve uluslararası mevzuatlara ve yasal düzenlemelere uygun çalışma düzeni ile toplumun mutluluğuna katkıda bulunur.
  • Şirket, gelişen dünya teknolojilerini eğitimli ve yetkin personel ile düzenli olarak takip etmeyi taahhüt eder. Çalışanlarına gerekli kaynakları ve iyi çalışma ortamını sağlayarak Kalite Yönetim Sistemi’nin sürekliliğini sağlar.
  • Kale Endüstri Holding çatısı altında faaliyet gösteren tüm markalar, kalite Yönetim Sisteminin bir parçası olan tedarikçiler ile iyi iletişim kurarak uygun kalitede girdi ürün kullanır.