Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

Kale Endüstri Holding Ar-Ge Ekibinden Yeni Ürün: Alarmlı Silindir

Kale Kilit; dünyada bir ilke imza atarak geliştirdiği Alarmlı Silindir’e, fark yaratacak özellikler ekleyerek, ürünün yeni versiyonunu lanse etti. Design Turkey tarafından verilen “İyi Tasarım” ödülüne sahip “Alarmlı Silindir” yeni özel teknolojisi sayesinde silindir kırıldığında 100 desibel seviyesinde ses çıkartarak çevreyi uyarıyor, böylece hırsızı eve girmeden kapıda durduruyor. Alarmlı Silindir’in en önemli özelliği ise alarm sisteminden bağımsız olarak çalışması.

Kale Kilit’in Yeni Nesil Motorlu Otomatı İle “Açık Kapı” Endişesine Son

Türkiye’de güvenliğin lider markası Kale Kilit; her türlü apartman kapısına uygun, otomatik kilitleme özelliğine sahip ve elektronik kart, damla anahtar ve uzaktan kumanda kullanım seçeneklerini bir arada sunan Kale Motorlu Otomat’ı tüketicilerin beğenisine sundu.

Kale Kilit, Yurt İçi ve Yurt Dışından Binlerce Anahtarcıyı Tek Çatı Altında Buluşturdu

Anahtarcıları ve çilingirleri tek çatı altında toplamak amacıyla ‘Kale Anahtarcılar Kulübü’nü hayata geçiren Kale Kilit, sektöre desteğini hız kesmeden sürdürüyor. Anahtarcıların ve çilingirlerin mesleki gelişimini desteklemek ve aralarındaki işbirliğini güçlendirmek amacıyla düzenlenen 15. Eğitim ve Teknoloji Semineri, Kale Kilit’in platin sponsorluğunda İstanbul’da gerçekleştirildi. Yurt içi ve yurt dışından yoğun katılımın olduğu organizasyonda sergilenen Kale Kilit ürünleri profesyonellerden büyük ilgi gördü.