Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

65 YILDIR GÜVENLİĞİN KALESİ OLAN KALE'NİN
YENİ REKLAM KAMPANYASI: 'SİZ YOKSANIZ BİZ VARIZ'

KALE ALARM'DAN YENİ

REKLAM KAMPANYASI

 

Türkiye'de güvenliğin kalesi Kale Endüstri Holding, 65 yıllık deneyimini aktardığı elektronik güvenlik alanındaki iddiasını, Kale Alarm'ın "Siz Yoksanız Biz Varız" sloganıyla hazırlanan yeni reklam kampanyası ile ortaya koyuyor. Kale Alarm tarafından elektronik güvenlik sektöründe ilk kez hayata geçirilen ikili reklam stratejisiyle oluşturulan kampanya kapsamında; ev ve işyerine özel farklı çözümler, ayrı reklam filmleri ile ekrana taşınıyor.

'Tam Kapsam Güvenlik' anlayışıyla; kilitten çelik kasaya, çelik kapıdan pencereye ve elektronik güvenlik sistemlerine kadar tüm güvenlik çözümlerini bir arada sunan Kale Endüstri Holding bünyesindeki Kale Alarm'ın "Siz Yoksanız Biz Varız" sloganıyla hazırlanan yeni reklam kampanyası başladı.

Kampanya kapsamında ev ve işyeri kullanıcılarının ihtiyaçlarına yönelik farklı çözümler, ayrı reklam filmleri ile ekrana taşınıyor. Filmlerde; kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun olarak dizayn edilen uzaktan mobil izleme, alarm izleme merkezi, su dedektörü, gaz dedektörü, itfaiye, ilk yardım, panik butonu gibi Kale Alarm çözümleri ile nasıl karşılandığı aktarılıyor. Kale Alarm, kullanıcılara evden ve iş yerinden uzakta olduklarında "Siz Yoksanız  Biz Varız" diyerek, sevdiklerini ve işlerini korumadaki iddiasını ortaya koyuyor. Uzaktan mobil izleme sayesinde evinde bıraktığı çocuğuyla istediği zaman hasret giderebilen bir annenin veya kendisi iş yeri dışında olsa bile 7/24 iş yerini takip edebilen bir iş yeri sahibinin aklı geride kalmıyor.

Ev ve işyeri için koruma motivasyonunun birbirinden çok farklı olduğunu, yapmış oldukları tüketici araştırmalarında tespit ettiklerini ifade eden Kale Endüstri Holding Pazarlama Billur Burkutoğlu, "Evlerimizin güvenliğini düşünürken öncelikle ailemizi korumak duygusuyla hareket ederken; iş yerlerimizin güvenliğini düşünürken mali varlıklarımızı ve kurumsal itibarımızı korumak duygusu öne çıkıyor. Bu kapsamda biz de ikili bir iletişim stratejisi ile ev ve işyeri kullanıcılarına ayrı ayrı dokunmayı hedefledik. Ev kullanıcıları için hazırladığımız filmimizde "aynı anda her yerde olamazsınız, siz yoksanız biz varız" diyor ve akıllarının evde kalmayacağı mesajını veriyoruz. İşyerleri için hazırladığımız filmimizde ise; kullanıcılarımızın kendi işleri bitse bile bizim çalışmaya devam ettiğimizi, bu nedenle bin bir emekle inşa ettikleri ekmek teknelerini gönül rahatlığı ile bize teslim edebileceklerini aktarmak istiyoruz" dedi. 

 

 

 

 

65 yıldır yaşam alanlarının güvenliğini sağlamak misyonuyla çalıştıklarını belirten Burkutoğlu, şöyle devam etti: "Güvenliğin her alanındaki güçlü birikimimizi, Kale Alarm markasıyla ileri teknolojiyi kullanarak geliştirdiğimiz yenilikçi ürün ve hizmetlerimize yansıtıyoruz. Kale Alarm'ın hızla artan abone sayısı, müşterilerimiz ile kurduğumuz güven ilişkisine bir halka daha ekliyor. Bu güvene layık olabilmek amacıyla, kötü niyetli kişileri ve kötü senaryoları yaşam alanlarımızdan uzak tutmak için 65 yıldır olduğu gibi bundan sonra da hep daha iyisini yapma vizyonuyla çalışmalarımıza devam edeceğiz."

Kale Alarm'ın yeni reklam filmlerine aşağıdaki adreslerden ulaşılabilir:

İmaj filmi:

https://www.youtube.com/watch?v=ohuZS5inNRU

Ev filmi:

https://www.youtube.com/watch?v=BOh7eQZPpXA

İş yeri filmi:

https://www.youtube.com/watch?v=uJ146JgIwo8

 

Künye:

Reklamveren: Kale Güvenlik Sistemleri

Reklamveren Temsilcisi: Billur Burkutoğlu, Hasan Yılmaz, Simin Suyolcu

Reklam Ajansı: Zon

Kreatif Direktör: Kerim Sukan

Yaratıcı Ekip: Ersin Soyal, İrem Emiralioğlu, Mehtap Emre, Özge Alkazak

Müşteri İlişkileri: Selin Paltun, Burcu Özyalın

Yapım Şirketi: Depo Film

Yönetmen: İlkay Kopan

Görüntü Yönetmeni: Andaç Şahan

Müzik: Jingle Jungle

Mecra: TV, Dijital​